APLIKÁCIE

Sada patentovaných produktov spoločnosti Triton spolu so skúsenosťami tímov poskytuje našim klientom aplikačné riešenia pre celé prostredie budovy.​

Výhody:

 • Jednoduchý, neprenikavý, nákladovo efektívny
 • Vysoko odolný voči UV žiareniu, ozónu, soľnému postreku alebo chemikáliám
 • Vysoko energeticky efektívny a znižuje tepelný prestup
 • Trieda A, samozhášavá požiarna odolnosť (schválené FM)
 • Vynikajúca priľnavosť a bezšvove ukončenie
 • Prevyšuje najprísnejšie požiadavky na zvýšenie vetra (schválené FM)
 • Zostáva pružné pri teplotách nižších ako stupeň
 • Vlastnosti predĺženia 1 900%
 • Nastriekané na ľubovoľnú hrúbku v jednej vrstve

Výrobky spoločnosti Triton, inštalované vysoko kvalitnými a vyškolenými aplikátormi po celom svete, sú najlepší z najlepších.

Naše výrobky sú zelené, ekologické a udržateľné po celé generácie.
S našimi výrobkami dosahujeme najvyššie schválenia a štandardy na trhoch po celom svete. Naše výrobky boli podrobené testu a v laboratóriu i v teréne boli testované na maximum. Náš neustály výskum a vývoj zaisťujú, že budeme vždy na pred. 

Našim zákazníkom poskytujeme revolučné produkty a aplikácie pre celý obvodový plášť i mimo neho!

Obnova kovových striech

Kovové strechy predstavujú problém s netesnosťou niekedy kvôli extrémnemu pohybu z dôvodu expanzie a kontrakcie. Odpoveďou je 1900% predĺženie TRITOflex ™. Bezšvový hydroizolačný systém TRITOflex ™ je ideálny na regeneráciu prakticky všetkých typov existujúcich strešných systémov, aby sa zabránilo nákladným a rušivým odtrhnutiam a získala udržateľná doživotná strecha s najlepšou z najlepších membrán v priemysle. Bezšvový strešný systém TRITOflex™ z tekutého kaučuku je ideálny na dovybavenie existujúcej kovovej strechy v prípade netesnosti alebo poškodenia. Univerzálna membrána TRITOflex ™ účinkuje spôsobom, ktorý iné výrobky neumožňujú, napríklad prispôsobením spojom, spojovacím prvkom, lemovaním a i nepríjemným tvarom. TRITOflex ™ vytvára jednotnú bezšvovú membránu, ktorá sa spojí s kovovou strechou bez potreby výstuže alebo podkladu. Po doplnení reflexným vrchným náterom TRITOtherm alebo TRITOcryl sa stane vysoko energeticky efektívnym strešným systémom.

Zabudovaná obnova

strechy Bezšvíkový strešný systém z tekutej gumy TRITOflex™ je ideálny na obnovu starej zastavanej strechy, ak dôjde k jej netesnosti alebo zhoršeniu kvality, aby sa zabránilo nákladnému, rušivému a nebezpečnému odtrhnutiu. TRITOflex ™ je ľahký iba 2kg na štvorcový meter a rýchlo sa nanáša v akejkoľvek vrstve na jednu vrstvu priamo nad existujúcu strechu. Produkt z tekutého kaučuku vytvára plne prilepenú bezšvovú gumovú membránu bez toho, aby ste ju museli držať tisíckami skrutiek ako najobľúbenejšia možnosť jednovrstvového zotavenia. Po doplnení reflexným vrchným náterom TRITOtherm alebo TRITOcryl sa z neho stane tiež vysoko energeticky efektívna strecha.

Obnova

jednovrstvovej strechy Bezšvíkový strešný systém TRITOflex™ z tekutého kaučuku je ideálny na obnovu mnohých druhov jednovrstvových termoplastických striech (tj. PVC, TPO) alebo EPDM, keď presakujú alebo popraskajú aby sa zabránilo nákladnému a rušivému odtrhnutiu. TRITOflex ™ je ľahký s hmotnosťou iba 2KG na meter štvorcový a rýchlo sa nanáša na existujúci povrch strechy. Produkt z tekutého kaučuku vytvára úplne prilepenú monolitickú membránu nad existujúcou strechou bez toho, aby ju bolo potrebné pridržiavať tisíckami skrutiek. Po doplnení reflexným vrchným náterom TRITOtherm alebo TRITOcryl sa z neho stane tiež vysoko energeticky efektívna strecha.

Obnova zabudovanej štrkovej strechy

Bezšvíkový strešný systém z tekutej gumy TRITOflex™ je ideálny na obnovu existujúcej strechy zataženéj štrkom, aby sa zabránilo nákladnému a rušivému odtrhnutiu. TRITOflex™ je ľahký a po odstránení všetkého uvoľneného štrku sa rýchlo nanáša v jednej vrstve na existujúcu strechu v akejkoľvek vrstve. TRITOflex™ je schopný vytvoriť bezšvovú gumovú membránu bez potreby akejkoľvek výstuže alebo podkladu. TRITOflex™ je schopný prispôsobiť sa extrémne nerovnému povrchu a vytvára úplne prilepenú vodotesnú membránu. Po doplnení reflexným vrchným náterom TRITOtherm alebo TRITOcryl sa z neho stane tiež vysoko energeticky efektívna strecha.

Obnova bitúmenovej strechy

Bezšvíkový strešný systém TRITOflex ™ z tekutého kaučuku je ideálny na obnovu starých modifikovaných bitúmenových striech (tj. APP, SBS), ak dôjde k ich netesnosti alebo zhoršeniu kvality, aby sa zabránilo nákladnému a rušivému odtrhnutiu. TRITOflex ™ je ľahký s hmotnosťou iba 2kg na meter štvorcový a rýchlo sa nanáša striekaním na existujúci povrch strechy. Produkt z tekutého kaučuku vytvára na existujúcom upravenom systéme plne priľnutú monolitickú membránu bez toho, aby ho bolo treba pridržiavať tisícami skrutiek, ako najobľúbenejšia voľba s jednou vrstvou. TRITOflex ™ je možné nastriekať priamo na drsný povrch akejkoľvek hrúbky v jednej vrstve. Po doplnení reflexným vrchným náterom TRITOtherm alebo TRITOcryl sa z neho stane tiež vysoko energeticky efektívna strecha.

Vegetatívne záhradné strechy

TRITOflex ™ tekutá gumová membrána je ideálna na vytvorenie odolného monolitického hydroizolačného komponentu v záhradnom alebo zelenom strešnom systéme.

TRITOflex ™ vydrží pod vodou neobmedzene dlho a je možné ho nastriekať na jednu vrstvu v jednej vrstve. Preto je možné podľa potreby do hydroizolačnej membrány zabudovať vlastné zväčšenie, aby v suchu dlhšie zadržiavali vodu na streche. V kombinácii s drenážnou rohožou a pôdnym médiom sú vegetačné možnosti strechy nekonečné.

Hydroizolácia

spodných základových dosiek. Hydroizolačný systém TRITOflex ™ sa dokonale hodí na hydroizoláciu betónových základových stien, základových pätiek a pod dosky pri novej výstavbe alebo renovácii.

Triton poskytuje kompletné vodotesné riešenie spodnej izolácie s bezšvíkovou membránou z tekutého kaučuku TRITOflex ™. Jednoduchá a rýchla inštalácia, nákladovo efektívne, bezproblémové a ekologické. Vysoké 1 900% predĺženie vydrží statické aj dynamické praskanie betónu.

Pochôzne terasy,balkony

Hydroizolačný systém TRITOflex ™ sa perfektne hodí ako primárna bezšvová hydroizolačná membrána v systéme terás kde idú dlaždice,drevená podlaha atď. Je možné inštalovať priamo na gumovú membránu TRITOflex ™ nasledujúci deň po aplikácii v jedinej vrstve. Výsledkom tejto jednoduchej a rýchlej inštalácie je odolná membrána, ktorá bude nekonečne odolávať akémukoľvek množstvu vody.

Bazény, jazierka a kvetináče

Hydroizolačný systém TRITOflex ™ sa používa na rýchlu a efektívnu hydroizoláciu bazénov, jazierok, kvetináčov alebo vodných objektov vďaka nepriepustným gumovým schopnostiam.

Bezšvová gumová membrána TRITOflex ™ je mimoriadne pružná, odolná a je ekologicky bezpečná bez obsahu VOC.

Mosty, tunely a stavby

Hydroizolačná membrána TRITOflex ™ z tekutého kaučuku sa používa na účinnú vodotesnosť v betónových štiepaných aplikáciách, ako sú mosty, bunkre, tunely a mnoho ďalších aplikácií.

Môže sa tiež použiť ako ochrana proti korózii a hydroizolácia pre železnice a veterné mlyny. Možnosti okamžitej súpravy zelenej membrány TRITOflex ™ s extrémnym priľnutím k betónu a schopnosťou ohybu 1900% sú nekonečné.

Kontrola korózie

Membrána TRITOflex ™ z tekutého kaučuku sa často používa na hydroizoláciu kvôli svojej nekonečnej odolnosti voči vode a vlhkosti. Vďaka týmto vlastnostiam sa dá použiť aj na prevenciu korózie a hrdze na oceľových a kovových povrchoch.

TRITOflex ™ funguje ako vzduchová bariéra, ktorá bráni kyslíku v kontakte s kovom a spôsobiť koróziu a hrdzu.

Námorná a ponorná

Hydroizolačná membrána TRITOflex ™ z tekutého kaučuku je ideálnou aplikáciou pre námorné projekty a ponornú hydroizoláciu, aby sa zabránilo korózii a vnikaniu vlhkosti a aby sa chránilo pred prepichnutím a iným poškodením . Pretože TRITOflex ™ je 100% odolný voči slanej vode a je šetrný k životnému prostrediu, neobsahuje žiadne prchavé organické látky, preto je ideálnym produktom pre oceánske aplikácie.
Príklady použitia zahŕňajú:

 • Oceánske nákladné kontajnery
 • Pobrežné vrtné súpravy
 • Oceľové člny
 • Trupy lodí, paluby a kormidlá
 • Pobrežné námorné zariadenia
Tekutá guma a ekologicky bezpečná membrána TRITOflex ™ sa často používa na hydroizoláciu, ale tiež sa používa ako izolačná vložka kvôli svojej vysokej odolnosti voči mnohým chemikáliám a kontaminantom.
Môže sa použiť na:
 • priemyselné sekundárne skladovacie nádrže
 • zariadenia priemyselnej chemickej výroby
 • sekundárne skladovacie nádrže a jamy
 • spracovateľské závody a sklady
 • cisterny na hnoj
 • silažne jamy
 • zadržiavanie kyseliny sírovej
 • zariadenia na skladovanie vody a mnoho dalšieho…